SERWIS

Napisz do nas

Prosimy zadawać pytania, odpowiemy w ciągu 2h

ul. Lipowa 9

43-140 Lędziny

tel. 882453767

e-mail it-auto@it-auto.pl

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy do wysłania zapytań o wykonywanie usług. Za jego pomocą możesz uzyskać informacje o dokładnej cenie napełniania kartridż-y do drukarek, wystarczy napisać w wiadomości nazwę producenta i model.


W godzinach od 6:00 – 13:30 na odpowiedzi z formularza odpowiadamy w ciągu 10 min. Po godzinie 13:30 czas się wydłuża (możliwe ze dopowiemy o 6:00 ). Na każde pytanie odpowiadamy.


Telefon jest czynny w godzinach pracy 6:00 – 14:00. Można się skontaktować i potwierdzić wizytę, zmienić wizytę odmówić, zrealizować zamówienie, zarezerwować sprzęt itd…


Możliwość wysłania SMS-a „POMOC IT” oddzwaniamy na numer z którego jest wysłany sms, metoda najszybsza. Nie zawsze jestem w stanie odebrać od razu telefonu lub odpisać na maila z powodu nadmiaru pracy. Dlatego w najszybszej chwili oddzwonię.


Wkrótce uruchomimy numer Skype do jak najszybszego kontaktu z administratorem systemu do zdalnej zarządzania usługami, oraz pomocy w diagnozowaniu przyczyn błędów systemów operacyjnych. USŁUGI ZDALNE.
Klienci mogą odwiedzać naszą firmie w godzinach pracy, ale również odbierać sprzęt w uzgodnionych godzinach po zamknięciu.


Strona www z kontaktami jest czynna 24/7. Zamówić sprzęt można na naszych aukcjach internetowych. Allegro Ebay Dowóz za darmo w miastach

Lędziny, Bieruń, Tychy, Katowice.


Realizacja zamówień trwa do 48h. Jeżeli jest napisana inna informacja to należy się do niej do stosować, ewentualnie skontaktować się pod numerem telefonu.


Prosimy sprawdzać aktualne wiadomości na stronie www w dziale kontakt, nie kiedy się może kilka informacji zmienić z wraz z rozwojem działalności np. Otwarcie lokalu Zmiana telefonu Dodanie dodatkowego telefonu Dojazd do większości miast Dodatkowe formularze szybkiego kontaktu Komunikatory Dodatkowe strony na portalach społecznościowych

Główna siedziba mieści się w 

Lędziny

-ach i się nie zmieni.